חיפוש
  • liatmalkadesigns

איך מעצבים בית פונקציונאלי?


היום אשתף אתכם בכמה טיפים:

* התחילו בלשאול את עצמכם האם החפצים שברשותכם משרתים את מטרתם בביתכם? האם הם יעילים ושמישים? אם השבתם בחיוב - חישבו על פתרונות אחסון יצירתיים בכניסה לבית, מתחת לגרם המדרגות (אם יש), בגומחות/ נישות לא מנוצלות, כדי לגרום לניצול מקסימלי של החלל מבלי להעמיס עליו.

אם השבתם בשלילה - משמע, כל שעליכם לעשות הוא להפטר מהמ (ב)לאי, לתרום, לחלק. הנתינה תעשה טוב לשני הצדדים, הרי הזבל שלכם הוא האוצר שלהם וגם תנקו את הבית מעומס מיותר ותייצרו, נוחות, אנרגיה נעימה, ופתאום תרגישו ספייס.

* מבצעי סוף שנה/ SALE - בא לכם להתחדש ? הפריטים בחנות מושכים, ויפים בחנות עם זאת זכרו לא להתפתות ולקנות רק מה שצריך.

*שיקלו אופציה להשמיש פריט לכמה ייעודים, לדוגמא: ספסל ישיבה המכיל מגירות אחסון נעליים, מיטה המשמשת גם כארגז לאחסון שמיכות/ בגדי קיץ.

*טרנדים באים, טרנדים הולכים – כורסאת הקטיפה במבצע ייתכן ותמאס עליכם עוד חצי שנה, ובכלל וייתכן והיא לא מדברת באותה שפה עם שאר הפריטים בסלון, לכן ריכשו רק מה שמתאים לצורך שלכם ולוא דוקא לפי צו האופנה.

*גם אם ראיתם כתבה על בית מהמם, אתם לא תמיד מכירים את הנפשות הפועלות בו. כל בית ובית הם חיים שונים אחד ממשנהו. הבית שלכם הוא שלכם! אתם חיים בו ולכן אתם יודעים הכי טוב לאפיין את הצרכים שלכם, לאורך כל הדרך אל תשכחו לעשות זאת.

ולסיכום: צורך = MUST, רצון = רשות פונקציונאליות היא שם המשחק.

18 צפיות0תגובות

Contact Me

רוצים להיות איתי בקשר?

  • Instagram Icon
  • Facebook Icon

© All rights reserved to LIAT MALKA 2019